KATEGORIE 2 ROKY

Co a jak?

U našich nejmladších ŠAMPIONŮ se zaměřujeme na všestrannou pohybovou průpravu zaměřenou především na rozvoj koordinace. Děti se na lekcích setkají s atletickými a gymnastickými prvky, cvičením s míči a míčky, hudebním podkladem, pohybovými hrami a mnohém dalším. Nedílnou součástí je zvykání si na fungování ve sportovním kolektivu. Cvičení probíhá ve spolupráci rodiče s dítětem. Hlavním cílem je radost z pohybu a budování trvalého a pozitivního vztahu ke sportu.

Lekce probíhají od září do června. Děti mají 1 lekci týdně. K 1. září musí být dětem 2 roky. Kapacita lekce je 12 dětí, kterým se intenzivně věnují  2 trenéři

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní diplom. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

Výše členského příspěvku je 3 600 Kč za celý ročník (cena pro sourozence je 2 400 Kč). Příspěvek je hrazen ve dvou platbách (na začátku ročníku a v pololetí). Garantujeme vrácení 100 % částky zpět, pokud se Vám na 1. lekci nebude líbit.

 Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

Kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!  

Měddm

Vlašim

KAŽDÝ ČTVRTEK

Kdy?

ČTVRTEK 09:00 - 10:00
ČTVRTEK 10:00 - 11:00

Už jen vyplnit

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2023/2024.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.