KATEGORIE 6-7 LET

Co a jak?

Lekce jsou zaměřeny na všestrannou pohybovou přípravu především prostřednictvím atletických a gymnastických cvičení a pohybových her a cviků cílených na rozvoj klíčových schopností a dovedností pro daný věk. Nedílnou součástí jsou základní prvky práce s dechem, kompenzační cvičení a techniky provedení základních posilovacích cviků. Hlavním cílem je všestranná pohybová příprava se zachováním hravého principu, která podpoří a upevní dětem základy nutné pro provozování téměř jakéhokoliv sportu.   

Lekce probíhají od září do června. Děti mají  1 lekci týdně. K 1. září musí být dětem 6 nebo 7 let. Kapacita lekce je  24 dětí, kterým se intenzivně věnují 3 trenéři.

  Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní vysvědčení zaměřené na 8 základních dovedností, které reflektuje pohybový progres dětí od začátku ročníku. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů (výjimku tvoří první lekce).  

Výše členského příspěvku je 4 500 Kč za celý ročník (cena pro sourozence je 3 000 Kč). Příspěvek je hrazen ve dvou platbách (na začátku ročníku a v pololetí)Garantujeme vrácení 100 % částky zpět, pokud se Vám na 1. lekci nebude líbit.

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

Kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!  

VLAŠIM

ZŠ Vorlina

STŘEDA 16:15 - 17:30
ČTVRTEK 16:40 - 17:50

KDE TO JE?

BENEŠOV

Gymnázium

PONDĚLÍ 16:45 - 18:00
STŘEDA 17:15 - 18:30

KDE TO JE?

LEDEČ NAD SÁZAVOU

Intex aréna

ÚTERÝ 17:30 - 18:45

KDE TO JE?

Už jen vyplnit

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2024/2025.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.