KATEGORIE 3 ROKY

Co a jak?

U našich nejmladších ŠAMPIONŮ se zaměřujeme na všestrannou pohybovou průpravu především prostřednictvím základních atletických a gymnastických cvičení a pohybových her cílených na rozvoj klíčových schopností a dovedností pro daný věk. Nedílnou součástí je zaměření na rozvoj samostatnosti a fungování ve sportovním kolektivuHlavním cílem je radost z pohybu a budování trvale pozitivního vztahu ke sportu, který je nezbytným faktorem pro budoucí provozování téměř jakéhokoliv sportu. 

Lekce probíhají od září do června. Děti mají 1 lekci týdně.  K 1. září musí být dětem 3 roky. Kapacita lekce je  12 dětí, kterým se intenzivně věnují  2 trenéři.

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní diplom. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota

Cvičení zahajujeme za přítomnosti rodičů (cvičíme rodič + dítě). Vzhledem k věku dětí, jim chceme dopřát klidný začátek plný radosti ze sportu, ne stresu ze samotyCílem je, se co nejdříve aklimatizovat a cvičit bez rodičů.  

Výše členského příspěvku je 3 600 Kč za celý ročník (cena pro sourozence je 2 400 Kč). Příspěvek je hrazen ve dvou platbách (na začátku ročníku a v pololetí). Garantujeme vrácení 100 % částky zpět, pokud se Vám na 1. lekci nebude líbit.

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).  

Kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!  

VLAŠIM

ZŠ Vorlina

PONDĚLÍ 14:45 - 15:45
ÚTERÝ 14:45 - 15:45

KDE TO JE?

BENEŠOV

Gymnázium

ÚTERÝ 15:30 - 16:30
ÚTERÝ 16:30 - 17:30

KDE TO JE?

LEDEČ NAD SÁZAVOU

Intex aréna

ÚTERÝ 15:15 - 16:15

KDE TO JE?

Už jen vyplnit

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2024/2025.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.