Napsali o nás

Lenka Neoveská

Moc děkujeme za skvělou organizaci tábora. Náš Lukáš se sice každý den vracel unavený, ale za to strašně šťastný a plný zážitků a dojmů. Těšíme se na další lekce Šampiona a děkujeme za to, že děláte pro děti to, co děláte.

Jarka Šilhová Chobotská

Moc děkujeme za perfektní příměstský tábor. Kačenka je plná dojmů a zážitků. Skvělá organizace a bohatý program. Děkujeme!

Šárka Dušková

Skvělá práce! Moc děkujeme celému týmu za to, co pro děti děláte.

Zdeněk Ledvina

Je radost vnímat, jaký vztah k Vám děti mají. Profesionální a lidský přístup. Díky celému týmu Msports. Děláte to skvěle

Eichlerovi

Dobrý den, ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala za odvedenou "práci" a přístup k dětem. Moc si toho vážíme. Míša chodila každý den z tábora s tím, že už se těší na den další. Nadšeně vyprávěla, co jste celý den dělali a jak to bylo "hustý" a super. Ještě jednou veliké díky.

Andrea Vondráková

Dobrý den, děkujeme! Táda si tábor moc užil a díky Vám začíná mít náš nesportovec opravdovou lásku k pohybu.

Lucie Štípková

Dobrý den, strašně moc Vám děkujeme. Kluci chodili domů každý den úplně nadšení a Vojta, který tábory nemá rád sám řekl, že příští rok chce znovu. Obrovské díky celému týmu!

Petra Kubánková

Moc děkujeme Vám i celému týmu, děti si to užily a Vojtík byl nadšený. Brzy na viděnou na sportovních lekcích. Hezký zbytek prázdnin.

Lucie Horálková

Moc děkujeme za skvělý týden, byl super! Kluci si ho moc užili.

Michal Kuklík

Děkujeme za super tábor a program plný sportu a zábavy po celý týden. Děti byly každý den nadšené a už se těší na plavecko-bruslařský tábor.