LYŽAŘSKÝ

TERMÍN TÁBORU

2. 2. 2023 - 5. 2. 2023

VĚK DĚTÍ

8 - 12 let

KDE BUDEME

Areál Zadov

CENA TÁBORU

Člen 5 990,- / Nečlen 6 490,-

KOMPLETNÍ PROGRAM

Program ke stáhnutí

Co zažijete

Tábor nabízí intenzivní lyžařský výcvik s širokým doplňkovým programem, o který se bude starat čtyř-členný tým trenérů pod vedením Jakuba Jeništy a Michala KolandyNa děti čeká až 7 lekcí lyžování včetně 2-3 večerních při umělém osvětlení. Děti budou rozděleny do tří skupin dle úrovně dovednostíSoučástí 2 odpolední kompenzační pohybové programy a 3 večerní zábavné programy.

Ubytování v solidním ***+ hotelu přímo vedle hlavní výcvikové sjezdovky. Součástí ubytování je plná penze včetně pitného režimu po celý den. Děti čeká krásné a přírodní prostředí šumavského ski-areálu Zadov, který vyniká lehce zvlněnými kopci a sjezdovkami, které jsou vzhledem ke své povaze naprosto ideální pro lyžařský výcvik začátečníků a pokročilých malých lyžařů. K dispozici jsou pokoje pro 2-4 osoby

Na hory pojedeme ve čtvrtek v dopoledních hodinách, v odpoledních hodinách začíná lyžařský program. Transfer zajištěný autobusovou dopravou (Vlašim – Zadov a zpět). Tábor zakončíme v neděli v odpoledních hodinách, očekávaný příjezd v podvečer.

PŘIHLÁŠKA

Realizační tým

Zpět na výběr táborů