KATEGORIE 10-11 LET

Co a jak?

Lekce jsou zaměřeny na všestrannou pohybovou přípravu a základy kondičního tréninku. Součástí programu jsou i sportovní hry, in-line bruslení či cyklo výlety. Hlavním principem je všestranný pohybový rozvoj se zachováním hravého principu a s důrazem na budování fair-play, respektu a sportovně-morálních vlastností. 

Lekce probíhají od září do června. Děti mají  1 lekci týdněK 1. září musí být dětem 10 nebo 11 let. Kapacita lekce je  12 dětí, kterým se intenzivně věnuje  1-2 trenéři

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní vysvědčení zaměřené na 10 základních dovedností či vlastností, které reflektuje pohybový progres dětí od začátku ročníku. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů (výjimku tvoří první lekce).  

Výše členského příspěvku je 4 500 Kč za celý ročník (cena pro sourozence je 3 000 Kč). Příspěvek je hrazen ve dvou platbách (na začátku ročníku a v pololetí)Garantujeme vrácení 100 % částky zpět, pokud se Vám na 1. lekci nebude líbit.

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

Kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!  

VLAŠIM

ZŠ Vorlina

PONDĚLÍ 17:00 - 18:10

KDE TO JE?

BENEŠOV

Gymnázium

PONDĚLÍ 18:00 - 19:15

ŠAMPION 8-9 let + ŠAMPION 10-11 let
(pro více informací se neváhejte ptát)
KDE TO JE?

Už jen vyplnit

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2024/2025.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.